Registrace

Osobní a kontaktní údaje

Bez čárek a mezer

Bez čárek a mezer

Vaše platná e-mailová adresa pro zaslání potvrzení o registraci a certifikátu o absolvování akce

Telefon, na kterém je možné vás kontaktovat

Specifikace účasti

Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE

Členství v odborných společnostech

Typ účasti

Mezisoučet

Cena za registraci:

Stravování

Dvouchodové obědové menu (výběr na místě ze dvou polévek a tří druhů hlavního chodu). Objednejte si prosím oběd dopředu, na místě již nemůžeme garantovat jeho zajištění. Více o nabídce obědů nalezente v Organizačních informacích.

Doprovodný program

Doprovodný program není součástí odborného programu a není v ceně registračního poplatku, účastníci si jej hradí dobrovolně sami. Nebude-li vstupenka objednána a zaplacena dopředu, nemůžeme garantovat možnost jejího zakoupení na místě. Doprovodný program není financována z prostředků farmaceutických společností, které jsou partnery akce.

Společná večeře s koncertem kapely Monkey Business (čtvrtek 28. 11. 2024, Trojhalí Karolina)

Výukové kurzy

Ubytování

Celková cena

Cena celkem (za účast a další poplatky):

Fakturační údaje

Doplňující údaje


Poskytnuté osobní údaje budou společností Solen, s.r.o., zpracovány za účelem registrace a procesování fakturačních a účetních náležitostí. Seznam účastníků vzdělávací akce bude předán ČLK z důvodu přidělení kreditů v rámci systému celoživotního vzdělávání. Odesláním této přihlášky dávám společnosti Solen souhlas se zasíláním informací o dalších připravovaných vzdělávacích akcích a jiných možnostech postgraduálního vzdělávání. Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat na e-mailové adrese: gdpr@solen.cz. Registrací a vstupem na akci souhlasí účastníci s pořízením foto a videodokumentace, která může být použita pro marketingové účely akce. Podrobnější informace naleznete v zásadách společnosti Solen, s.r.o., pro nakládání a ochranu osobních údajů.


Modul: Registrační formulář