FAQ

Prostřednictvím registračního formuláře do 31. 8. 2024. Kompletní informace k aktivní účasti naleznete ZDE.

Zde v on-line registračním formuláři do 30. 9. 2024 za zvýhodněný poplatek nebo od 1. 10. za pozdní poplatek.
Přednášející ve výukových kurzech, garanti odborných bloků, členové výboru a revizní komise ČNS a SNeS, hosté jsou registračního poplatku zproštěni.

Určitě je lepší, pokud si celou registraci vyplníte sami. Máte tak včas možnost objednat i všechny další služby, které jsou někdy kapacitně omezené, a my je tak pro vás včas rezervujeme a domluvíme se na případném doplatku. A jak na to? V registračním formuláři stačí vybrat možnost „Přihlašuji se jako soukromá osoba, účast mi hradí partner akce (farmaceutická firma apod.)” a vyplnit kontakt na zástupce společnosti, se kterým máte účast domluvenou. O vše ostatní už se pak postaráme my.

Samozřejmě. Kontaktujte, prosím, Ing. Zuzanu Tesařovou (kongres@solen.cz;  +420 777 557 417), která s vámi hromadnou registraci vyřeší. Ke každému lékaři je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu a ČLK ID.

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit. Fakturu stačí následně zaplatit dle splatnosti na ní uvedené. Registrační poplatek musí být uhrazen před akcí.

Fakturu pro zaplacení poplatku a dalších služeb zašleme na e-mail uvedený při registraci nejdříve dva měsíce a nejpozději měsíc před konáním akce. V případě pozdějšího přihlášení do týdne od vyplnění on-line registrace. Proč ne dříve? Registrační poplatek je nevratný, a pokud byste museli svou účast do této doby z nějakého důvodu zrušit nebo byste se na úhradě registrace domluvili s některou z partnerských firem akce, nic vás to nestojí.
Platba v EUR je možná. Částka bude přepočítána kurzem aktuálním ke dni, ve kterém proběhne fakturace.

Své ČLK ID můžete vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány.

Certifikáty rozesíláme on-line nejpozději do 10 dnů po skončení akce na e-mail uvedený při registraci. Zasloužené kredity připíšeme do systému ČLK.

Modul: FAQ